LITERÁRNÍ OBLÁZKY

Když jsme na začátku školního roku vyhlašovali jako Klub rodičů společně se školou talentovou soutěž pro  školní básníky, spisovatele a ilustrátory netušili jsme, kolik krásných příspěvků naši žáci přihlásí. Nejen, že se příspěvků sešlo skutečně mnoho, ale vynikaly také vysokou kvalitou.

Pro odbornou porotu bylo velmi složité vybrat ty nejlepší. Děkujeme všem žákům za velkou odvahu ukázat svůj talent, za možnost nahlédnout do jejich pocitů a myšlenek, radostí i starostí. Básně a příběhy doplnili ilustrátoři černobílými kresbami.

Ty nejlepší příspěvky jsme vydali knižně – v prvním školním literárním sborníku. Věříme, že se nám podaří založit malou literární tradici a že úspěchy spolužáků budou brzy inspirovat další básníky a spisovatele naší školy.

A nyní již k oceněným :

logo.jpg

Cena ředitele školy za prózu: Tereza Pavlacká, Edit Bikárová

Cena odborné poroty za poezii: Barbora Chytilová, Barbora Suchá

Cena Klubu rodičů za ilustraci: Antonín Svatoš

Čestné uznání: Veronika Studničková, Teodor Pospíšil, Eliška Hilgertová, Adriana Breškovcová, Jakub Šotola, Lili Thiebergerová, Sofia Sofianidu, Lenka Láryšová, Patrik Kurtiš, Václav Hradil, Nicol Krišková, Lumír Matela, David Světlý

 

Další publikovaní autoři : Štěpán Hlaváč, Josef Hlaváč, Sára Plucnarová, Julie Boková, Natálie Kukelková, Alice Bedáňová, Agáta Baťová, Anita Budiová, Yasmina Oláhová, Andrea Dembovská, Daniela Jošková, Anna Stejskalová, Anna Pospíšilová, Simona Kulová, Dorotea Mylková, Nikola Vrbová, Vendula Schindlerová, Vojtěch Merva, Samuel Sovadina, Tomáš Pitek, Markéta Suchomelová, Lucie Richtárechová, Miriam Raidová, Lucie Gadasová, Jiří Sztefek, Lenka Hasmandová, Dominika Zembinská, David Ticháček, Michaela Sobková, Karolína Menzelová, Ráchel Prokšová, Ondřej Fišar, Jiří Kovář, Julie Kadaňková, Violka Kubaníková

Gratulujeme !

Publikovaní autoři si jako odměnu odnesli diplom, výtisk sborníku, autorské kalendáříky a knižní záložky. Autoři ocenění Čestným uznáním navíc obdrželi také plaketu, poukázku do knihkupectví Kanzelsberger či výtvarné potřeby. Držitelky Ceny ředitele školy a Ceny odborné poroty ještě navíc získaly sadu zápisníku a psací soupravy.

Následující