KLÍČENKY PRO DOBROU VĚC

I malá pomoc může podpořit velkou věc! Je to pravda, vyzkoušeli jsme si to! Za podpory Klubu rodičů se sešli malí parlamenťáci a družinové děti  a vyráběli krásné klíčenky a stuhy s přívěsky na čip do jídelny. Ty jsme potom během třídních schůzek prodávali a už se těšili, který z dobročinných  projektů podpoříme.

Na výběr měli hlasující na FB, na webu Klubu rodičů i přímo při třídních schůzkách z těchto možností :

• podpora projektu Obědy pro děti nadace Women for Women – druhý nejvyšší počet hlasů
  • podpora projektu Lepší škola pro všechny nadace Člověk v tísni
  • nákup vánočního dárku pro děti z DD lichnov
  • vytvoření fondu Klubu rodičů pro pomoc ve škole – zvolený projekt /nejvíce hlasů/
  • podpora nadace One more Day for Children

Hlasování pro fond Klubu rodičů pro pomoc ve škole byl  při prvním ročníku akce zvolen rodiči i dětmi s takovou převahou hlasů, že pro další rok zůstaneme i této varianty.

Doplňující informace k projektům:

• Plán vytvořit malý “záchranný ” fond Klubu rodičů vychází z potřeby pokrýt někdy v krizové situaci žákům školy krátkodobé proplacení obědů, příspět na školní vybavení či jinou potřebnou věc. I školní děti se někdy mohou ocitnout vlivem okolností v nečekaně komplikované situaci a i malá pomoc zde vykoná velkou službu.
  • Informace k projektu Obědy pro děti
  • Infomace k projektu Lepší škola pro všechny nadace Člověk v tísni