ZVEME VÁS NA ŠKOLNÍ VEČÍREK!

Milí rodiče, přátelé školy, učitelé,
je nám velkým potěšením, posílat dobré zprávy! A ta dnešní dobrá je – ŠKOLNÍ VEČÍREK SE BUDE KONAT 22. BŘEZNA, tradičně v sále KOS, ale netradičně s krásným přesahem. Jste už zvědaví?

Na co těšit:
→na dobré jídlo, pití i něco k mlsání
 na tanec, ke kterému bude hrát BT Nova
 na setkání s přáteli, kolegy, učiteli, rodiči

A to vše nejen pro radost, ale také pro dobrou věc!

Stalo se hezkou tradicí, že výtěžek večírku každoročně slouží k podpoře nějaké zajímavé akce ve škole či k nákupu vybavení  – loni jsme společně umožnili vybavit žákovskou kuchyňku a částečně také žákovskou dílničku.

Letos podpoříme naši srdcovku – školní dětský pěvecký sbor Janáčkovo Brumendo. ” Brumenďáčci” skvěle reprezentují školu na koncertech, městských akcích i hudebních akcích v Polsku. A opravdu si už zaslouží trošku modernizovat vybavení – kvalitní klávesy a repro, aby jim to hezky hrálo.

Tak tedy neváhejte, už v pondělí 22. ledna se začínají prodávat vstupenky v hodnotě 250 Kč za osobu. Můžete je zakoupit v kanceláři školy u paní Moravcové. Raději dlouho neváhejte.

Pokud můžete akci a Brumendo podpořit darem do tomboly, budeme velmi rádi, každá cena se počítá a hlavně pomáhá dobré věci. Napište nám!

Těšíme se na vás!