VÝNOS ŠKOLNÍHO VEČÍRKU POMÁHÁ ŠKOLE

ZBRUSU NOVÉ VYBAVENÍ ŠKOLNÍ ŽÁKOVSKÉ KUCHYŇKY už je pečlivě uskládáno v policích a zásuvkách: pánve, nože, vařečky, misky, skleničky, naběračky, škrabky, mixéry, prkýnka, příbory, hrníčky, formičky, plechy, prostírání…..to vše se těší, až se naše děti pustí do přípravy něčeho dobrého!
Děkujeme všem rodičům, že tuto obnovu vybavení umožnili díky směřování výnosu školního večírku.
❤️ Ještě nás čeká pořízení ptačího krmítka či budky s kamerou – pro názornou výuku přírodopisu či biologie.


DÁREK PRO ŠKOLNÍ DÍLNIČKU
Podporujeme tvořivost a zručnost: pro školní žákovskou dílničku jsme nakoupili sady kleští pro drátkování a sady pro kreativní vypalování do dřeva. A do balíčku jsme přihodili také finanční poukázku na nákup materiálu. Už se těšíme na krásné výrobky!