ŠKOLNÍ VEČÍREK 2016

V pátek 3. března pořádal Klub rodičů tradiční školní večírek. Společnost rodičů, přátel školy i pedagogů vytvořila úžasnou atmosféru, kterou výbornou hudbou podporovala skupina BT mini pana Holinky.

Na začátku večírku,v rámci krátkého programu, vystoupili žáci naší školy z předtaneční výchovy. Pod vedením manželů Handlířových pilně trénují a své dovednosti nám předvedli v pásmu country tanců a ukázek jivu, chachy a rumby. Po pouhých sedmi výukových lekcích podali výborný výkon.

Již tradičně na večírku vystoupil školní soubor SAH mírně indisponován onemocněním obou zpěvaček. Ani tato komplikace však naše zkušené hudebníky nezaskočila, upravili repertoár a předvedli skvělý výkon.  Za výborně ztvárněné filmové melodie sklidili zasloužený potlesk.

41.jpg01.jpg

Pro hosty večírku jsme spolu s expertem na matematickou metodu Hejného, paní Nevídalovou, připravili malou soutěž o lákavé ceny. Rodiče se s nadšením zapojili a řešili krátkou úlohu z prostředí “autobus” a trochu delší úlohu z prostředí ” Děda Lesoň”. Odměnou pro vylosovaného výherce byl retro plechový autobus naplněný čokoládou / nutná vzpruha po náročném výkonu/ a láhev dědy Lesoně /Myslivecká/. Naši rodiče si umí poradit i v případě nouze – u těžších příkladů improvizovali a využili “přítele na telefonu” – své ratolesti.

K příjemné pohodě jistě přispělo chutné občerstvení a dobře zásobený bar, kde tým pana Lišky předvedl profesionální výkon a velkou měrou přispěl k celkovému úspěchu večírku. V předsálí jsme vytvořili zábavný selfie koutek, který se s postupujícím časem stával stále více vyhledávanou atrakcí.

Zlatým hřebem večera byla bezesporu tombola. Děkujeme všem vstřícným sponzorům, třídním učitelům naší školy i rodičům, kteří přispěli hodnotnými i vtipnými dárky. Zájem hostů o lístky byl veliký –  v tombole mohli vyhrát dárkové poukázky do prodejny Satino, kavárny Slunečnice, zájezd do maďarských termálů od CK Moravia, smartphone MS Lumia, sportovní koloběžku Willcox, anatomické polštáře, ložní soupravy, dárkové koše, smoothie mixéry, dárkové kazety vína a krnovského piva Nachmelená opice, nádherný dort od paní Záhumenské…….

Děkujeme všem hostům, organizátorům i sponzorům za skvělý a úspěšný večer. Výtěžek školního večírku bude jako vždy v plné výši investován do projektů pro žáky školy, do rozvoje jejich nadání a schopností.

Těšíme se na setkání na příštím večírku!

 

Předchozí