ROK PLNÝ DOBRÝCH SKUTKŮ

Také věříte, že ty nejlepší věci jsou zadarmo? Je to pravda – úsměv, pohlazení, společný čas s dětmi, pochvala či povzbuzení –  zdánlivě drobné, všední  věci, jsou tím, co svět mění k lepšímu. V náročném školním roce 2019/2020 jsme také přidali svůj kousek dobra – třeba uvařením kávy, šitím a rozvozem roušek,  zasazením stromku či darováním kousku svého času…..

Ať už dnešní den prozáří Váš úsměv, nabídnutá pomocná ruka nebo dar, děkujeme, že pomáháte!

• 26. 9.  2019 Darujeme krev společně  v Transfuzní stanice v Opavě
  •  1. 10.  2019 Kavárna u Jarušky – Domov seniorů – vaříme a servírujeme kávu, čaj, horkou čokoládu
  • 2. 11. 2019 Sadíme ovocný sad
  • 23. 11.  2019 Pomáháme Národní potravinové sbírce
  • 23. 1. 2020 Darujeme krev společně  v Transfuzní stanice v Opavě
  • březen-červenec – šijeme, rozvážíme, nakupujeme potřebným , učíme děti……
  • celý rok Kavárna u Jarušky – vaříme kávu v Domově pro seniory, Salvátoru nebo v Harmonii
  • květen 2020 Darujeme krev společně  v Transfuzní stanice v Opavě

UF! To byl rok! Díky všem otevřeným srdcím a pomáhajícím rukám.

Více info Vám rádi poskytneme na emailu [email protected] nebo na tel. 775 982 422