RODIČOVSKÁ KAVÁRNA “NAJDI SVÉ PLUSY”

Rodičovská kavárna –  IQ  A PROFESE

Další neformální vzdělávací podvečer v naší Rodičovské kavárně –  tentokrát na téma kariérního poradenství. Škola získala certifikaci pro testování  žáků, které slouží k odhalení jejich talentů a pomáhá s volbou dalšího studia.

Pro mnohé žáky může být složité vybrat si správný směr dalšího studia. RegioAdvisor umožňuje, na základě Gardnerovy teorie mnohonásobné inteligence, prozkoumat svůj potenciál a nadání. Jako rodiče chceme  pro své děti co nejlepší budoucnost. Jak jim však účinně pomoci s volbou dalšího směřování ve studiu a výběru povolání, když  se v současné době pracovní trh tak rychle mění a vyvíjí? Nejlepší je jistě stavět na silných stránkách osobnosti dítěte – pomozte jim tedy, uvědomit si je a pracovat s nimi.