A jaká je Vaše superschopnost?

Jsme rodiče žáků na ZŠ Janáčkovo náměstí v Krnově.  Ale to je jen část nás samých. Dříme toho v nás mnohem více – jsme průzkumníci, strážci, analytici i diplomaté. Jak jsme na to přišli? Zábavně – v Testu osobnosti 16 Personalites

Tak, jak jste dopadli? Jste vůdcem, diskutérem, dobrodruhem či bavičem? Vyzkoušíte si uplatnění a rozvoj Vašich talentů společně s námi?

Je to jednoduché, prostě: připravit 3-2-1 START!

A hned na startu každé akce či nápadu  máme obrovskou výhodu! Naprosto ojedinělou podporu a otevřenost pedagogů a vedení školy / a taky máme finanční rezervu, prostory – prostě vítr v zádech/.

Jste ANALYTIK – vynikáte schopností plánovat, umíte najít cestu a řešení, jste studnicí informací.

• Každá naše akce potřebuje naplánovat právě od Vás! Rozpočet, průběh, vyhodnocení……někde v kapse máte spoustu informací o tom, jak jít efektivně k cíli.
  • Vidíte přínosy i úskalí nápadů, dokážete napsat skvělý informační článek, připravit anketu, zkontrolovat finance
  • A že nemáte rádi schůze? Nevadí, komunikujeme emailem, telefonicky, přes FB

Jste DIPLOMAT – dobrosrdečný člověk vždy ochotný pomoci dobré věci, plný nadšení, stále s odzbrojujícím úsměvem na rtech, který vidí cíl a umí k němu dojít.

• Vlastníte jedinečnou devizu – stále dobrou náladu a pozitivní mysl. S Vámi po boku dokážeme cokoliv!
  • Organizace školního večírku či akce pro naše děti – to je přesně pro Vás.
  • Občas také vedeme složitější jednání, kde uplatníte svůj talent řeči – co třeba výstavba školní jídelny, změny vzdělávacích plánů? A protože jste stále v dobré náladě, zveme Vás na všechny naše schůze!

Jste STRÁŽCE – Vaše spolehlivost a zapálení pro věc, pečlivost a starostlivost je fascinující!

• Máte spoustu nápadů a připomínek, vidíte už předem možné výsledky a důsledky – prostě umíte vyvážit nadšení a praktičnost
  • Potřebujeme Vaši radu, jak pro nápady najít cestu k uplatnění v praxi – vytvořte třeba plán akcí pro školní rok, zapojte nás do zajímavého projektu či spolupráce

Jste PRŮZKUMNÍK – objevujete, zkoumáte, hledáte nové cesty a řešení, sálá z Vás energie, jste bavič!

• Takový čerstvý vítr do plachet, to jste  Vy! Ukažte, jak dělat věci jinak a nápaditě.
  • Co obohatí školní večírek? Co rozzáří školní prostředí, u čeho se letos budeme bavit? Ukažte nám to!
  • Dělat věci jinak nás činí zajímavými a inovativními a to je výhoda, kterou potřebuje škola kdykoliv
  • Přijďte sdílet své vize na schůzi, piště, volejte

Zapojit se do činnosti podporující školu a naše děti se může každý!

• Neklademe vysoké časové nároky – komunikujeme na Facebooku či emailu, scházíme se 2-3x ročně.
  • Aktivita v Klubu rodičů Vás nijak nezatíží finančně navíc – příspěvky získáváme na začátku školního roku za každého žáka, z aktivit školního večírku či při dobročinném bazaru.
  • Vaše aktivita v Klubu rodičů se nijak nepromítne do pozice Vašeho dítěte ve škole.

Spojte se s námi emailem [email protected], telefonicky na 775 982 422, na Facebooku: Klub rodičů ZŠJN nebo rovnou přijďte na schůzku klubu – informace vždy naleznete na webu školy.

Těšíme se na setkání s Vámi!