ONLINE HLASOVÁNÍ KLUBU RODIČŮ

Milí rodiče, přátelé školy,  
 
školní rok 2021/2022 je pomalu za námi. Ale dříve, než se pustíme do příprav aktivit Klubu rodičů ZŠJN na ten další, musíme společně rozhodnout o finančních zdrojích, které nám umožňují podporovat školu, naše děti, jejich aktivity a kroužky.

A

PŘÍSPĚVKY DO FONDU KLUBU RODIČŮ

Nejvýznamnějším příjmem klubu jsou každoroční příspěvky rodičů vždy na začátku školního roku. A právě nyní je čas, rozhodnout o výši příspěvku pro nadcházející rok (to abychom mohli včas informovat školu, která prostřednictvím třídních učitelů pomáhá s výběrem a informuje rodiče přes EduPage. Také rodiče budoucích prvňáčků, kteří se budou ve všem orientovat poprvé, potřebují všechny informace o platbách včas).
Pro lepší přehled, přikládáme několik informací:
  • současná výše příspěvku je 200 Kč na žáka
  • tato částka se nezvyšovala poslední 3 roky
  • předešlá výše příspěvku činila 150 Kč na žáka
  • vzhledem k mírnému poklesu počtu žáků se naše příjmy také snižují
  • naopak roste počet aktivit, které jsou podporovány

Pro mnohé aktivity klubu se nám podařilo zajistit financování z jiných zdrojů – projekt MAP Krnovsko zaštiťuje Rodičovské kavárny ( dvě květnové zde ) a z výnosu školního večírku jsme letos nakoupili měkké podsedáky do čtenářských hodin pro všechny žáky 1. stupně ( večírek  v roce 2020 pomohl spolufinancovat nový školní web). Více o příjmech a výdajích Klubu rodičů za posledních 10 let najdete v sekci Dokumenty na našem webu: ZDE

A

♥ ZAHRADNÍ SLAVNOSTZ podnětů rodičů vzešel nápad připravit do konce školního roku (případně na začátku toho dalšího) venkovní akci pro rodiče (a třeba i děti). Pokud nejste úplně večírkový typ a chybí vám možnost se neformálně setkat, uvítáte takovou možnost? Za pěkného počasí se sejít venku, dát si něco dobrého třeba z grilu, povídat si nebo třeba i změřit síly v nějaké malé sportovní soutěži….nápadům se meze nekladou.
Hlas této možnosti můžete dát ve formuláři k příspěvkům.

A

Děkujeme Vám za hlasování, pro jeho legitimitu je potřeba uvést email a důležitý je opravdu každý hlas. Odkaz můžete sdílet také s dalšími rodiči žáků školy. Hlasování je otevřeno do 15. května.

A

Přejeme Vám krásný den plný dobrých zpráv