Co nás čeká v září

Milí rodiče, přátelé školy,
věřím, že si užíváte krásné letní dny a čas dovolené.
Pomaličku se nám blíží také začátek nového školního roku a s ním i několik změn,
se kterými bych vás ráda včas seznámila.
A
1. Výše příspěvku do fondu klubu rodičů
Nejvýznamnějším příjmem klubu jsou každoroční příspěvky rodičů vždy na začátku školního roku. V květnu tohoto roku jsme v  online hlasování společně rozhodli o mírném zvýšení tohoto příspěvku – na 250 Kč za žáka.
Toto zvýšení / o 50 Kč/ nám umožní podporovat školu a naše děti i při současném nárůstu cen v podobném rozsahu jako doposud. Více o příspěvku a jeho využití se můžete dočíst zde: https://1url.cz/prHmb
S proplacením příspěvku nemusíte spěchat, u třídních učitelů jej lze uhradit až do konce října.
Děkujeme  za vaši stálou podporu.
A
2. Změny ve vedení klubu
Stanovy Klubu rodičů upravují funkční období vedení spolku na 5 let. Během pandemie covidu jsme se však nemohli společně sejít  a zvolit včas nové vedení. Na podzim 2021 se svých funkcí vzdali členové kontrolní komise a jejich místa zaujali noví – hlasování proběhlo během říjnové rozpočtové schůze: https://1url.cz/BrHmc
Já sama již nejsem od konce června rodičem žáka školy /uteklo to, syn už jde na střední…/, a proto:
 
… je čas na změnu a svěží vítr do plachet!
 
S velkým poděkováním za společnou práci, podporu, každou prožitou zkušenost a setkání, skládám do vašich rukou funkci předsedy Klubu rodičů. Bylo mi velkou ctí setkávat se a spolupracovat s vámi.
 
Máte tedy skvělou příležitost pustit se do realizace nových nápadů, jak podporovat naši školu a rozvíjet ji. Je to krásná “práce” a jistě se stane i vaší srdeční záležitostí. Spolupráce se školou je na vynikající úrovni, otevřená a přátelská.
Velmi ráda vás provedu prvními krůčky a budu vám oporou do začátku.
Více o činnosti Klubu rodičů:

Nová volba předsedy Klubu rodičů bude přichystána v průběhu září – podle zájmu buďto online nebo při společné schůzce. Napište mi, prosím, pokud byste se chtěli osobně setkat a prodiskutovat činnost spolku a náplň funkce jeho předsedy, ráda se vám budu věnovat.

Jana Mojžíšová
předseda Klubu rodičů ZŠJN
tel.: 775 982 422